Aplikacioni Expekt

Përdorni aplikacionin Expekt për Android dhe iPhone me fitim

Expekt ka një gamë të gjerë klientësh, të cilët nuk duan të humbasin një bast.
Aplikacioni Expekt për Android dhe iPhone mund të gjendet në kategorinë e klientëve "celular". Veryshtë shumë e dobishme, që ofruesit gjithashtu sigurojnë një kod QR. Është e mundur, shkarkoni dhe instaloni aplikacionin me pak përpjekje. Para përdorimit, klienti duhet të regjistrohet vetëm me emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin nga ana e tyre. Falë aplikacioneve moderne dhe portaleve celular, Konsumatorët e eksektuar me një smartphone ose tabletë kanë qasje në 30.000 Bastet në ditë.

libralidhës vlerësim Pikat kryesore shpërblim më shumë
Xtip
 • Qindra opsione në treg
 • Shanset më të mira të tregut
 • Transmetim dhe heqje falas në internet
Bonusi i parë i depozitës
MË TEJ PËR
Unibet
 • Qindra opsione në treg
 • Shanset më të mira të tregut
 • Transmetim dhe heqje falas në internet
Bonusi i parë i depozitës
MË TEJ PËR
1xBit
 • Qindra opsione në treg
 • Shanset më të mira të tregut
 • Transmetim dhe heqje falas në internet
Bonusi i parë i depozitës
MË TEJ PËR
Betfair
 • Qindra opsione në treg
 • Shanset më të mira të tregut
 • Transmetim dhe heqje falas në internet
Bonusi i parë i depozitës
MË TEJ PËR
Bet-at-home
 • Qindra opsione në treg
 • Shanset më të mira të tregut
 • Transmetim dhe heqje falas në internet
Bonusi i parë i depozitës
MË TEJ PËR
PMU
 • Qindra opsione në treg
 • Shanset më të mira të tregut
 • Transmetim dhe heqje falas në internet
Bonusi i parë i depozitës
MË TEJ PËR
Interwetten
 • Qindra opsione në treg
 • Shanset më të mira të tregut
 • Transmetim dhe heqje falas në internet
Bonusi i parë i depozitës
MË TEJ PËR
Betano
 • Qindra opsione në treg
 • Shanset më të mira të tregut
 • Transmetim dhe heqje falas në internet
Bonusi i parë i depozitës
MË TEJ PËR
888 kazino
 • Qindra opsione në treg
 • Shanset më të mira të tregut
 • Transmetim dhe heqje falas në internet
Bonusi i parë i depozitës
MË TEJ PËR
Lapalingo
  Bonusi i parë i depozitës
  MË TEJ PËR
  Bethard
   Bonusi i parë i depozitës
   MË TEJ PËR
   Expekt
    Bonusi i parë i depozitës
    MË TEJ PËR
    fitues
     Bonusi i parë i depozitës
     MË TEJ PËR
     Betclic
      Bonusi i parë i depozitës
      MË TEJ PËR

      Expekt qëndron për fleksibilitet në çdo pajisje mobile

      Megjithëse Aplikacioni Expekt për Android dhe iPhone përfshin tashmë shumicën e klientëve, është atje për klientët, që ky aplikacion mund të përdorë, një e mirë alternative. Si pjesë e personalizuara speciale mobile.expekt.com, klientët mund të përdorin faqen e Expekt të pajisjes celulare, rreth të gjitha faqeve të internetit, për të hyrë në bastet.

      Mobile Expekt ofron si bast para-lojë ashtu edhe për shtëpi. Kjo kërkesë është gjithashtu në shtatë gjuhë të ndryshme, përfshirë gjermanishten. Sidoqoftë, klientët zakonisht nuk kanë një zë të shqetësuar, sepse aplikacioni përshtatet automatikisht në gjuhën e duhur. Nëse kjo nuk funksionon, klientët gjithmonë mund të rregullojnë cilësimet e gjuhës. Operacioni është intuitiv për klientët dhe një numër i mjaftueshëm i shtëpive të reja.

      Teksti juaj

      Expekt-app1

      Menaxhimi i llogarisë së klientit është i mundur pa asnjë problem

      Isshtë e mundur me të gjitha ofertat për përdoruesit e celularit, menaxhoni llogarinë. Kështu që nuk ka dëm për përdoruesit e faqes në internet. Prandaj, madje mund të jetë e mundur, për të lënë plotësisht faqen e internetit. Regjistrimi mund të bëhet gjithashtu direkt duke përdorur një nga tre ofertat e lëvizshme. Përveç kësaj, A- dhe tërheqjet merren me celular. Ishte një përfitim i madh për klientët, të cilët udhëtojnë shumë dhe nuk përdorin kompjuterin tuaj në shtëpi për secilin- ose përdorni tërheqje. Si faqe sigurisht jo vetëm për shkak të madhësisë së avantazheve të një ekran kompjuteri, A ka kuptim, të dy përfitojnë nga faqja e internetit dhe shërbimet mobile, për të arritur efikasitetin më të madh të mundshëm.

      Teksti juaj

      Kështu mund të merrni aplikacionin Expekt
      Ndiqni disa hapa për të bërë bast me aplikimin

      1 thirrje


      Vizitoni shfletuesin tuaj celular dhe zgjidhni faqen e internetit mobil. Një shkarkim nuk është i nevojshëm këtu.

      2 për tu regjistruar


      por gjuha duhet të ndryshohet nga anglishtja në gjermanisht në fillim. Pastaj shtypni burrin e djathtë të lartë. Ju mund të regjistroheni këtu ose, nëse tashmë keni një llogari, hyrje.

      3 depozitë

      Teksti juaj


      Pas regjistrimit ka bërë depozitën direkte. Me një kartë krediti, Transferte bankare, Me Moneybookers ose paysafecard ju mund të përpiloni llogarinë tuaj dhe të filloni.

      Cilat janë avantazhet e aplikacionit Expekt për tifozët aktivë të basteve sportive?

      Expekt-app2

      Së pari, është gjithmonë një avantazh, nëse tifozët e sportit të basteve nuk mund të ofrojnë vetëm shtëpi bastesh. Shumë pak njerëz e kalojnë tërë jetën e tyre në katër muret e tyre, kaq shumë situata, ku është mirë të jesh në gjendje të bësh baste sportive në një smartphone ose tabletë. Shembuj të zakonshëm janë komutimet për të punuar, një udhëtim në fshat, Takoni miq ose madje shkoni për një shëtitje me qenin. Të gjithë klientët e Expekt mund të ofrojnë lehtësisht bastet sportive. Ky është një avantazh veçanërisht i rëndësishëm për mundësinë e ndryshimit shumë të shpejtë në botën e sotme. Kjo është arsyeja pse shumë mundësi të klasit të parë janë në dispozicion për një kohë të shkurtër. Kjo duhet të jetë gjithmonë mënyra e parë në shtëpi për të bërë një bast, me siguri shumë kanë humbur një çmim të mirë.

      Teksti juaj

      Një avantazh tjetër, kjo nuk duhet të nënvlerësohet, është bonusi fitues. Eksperti duhet të kryhet me dispozitat e bonusit në përputhje me rrethanat dhe kjo kërkon kohë. Ndërsa shumica e njerëzve modernë kënaqen të ulen në shtëpi gjatë gjithë ditës, ishte shumë e këndshme, të përdorë edhe kohën e lirë, të paraqisni bastin për Expekt përpara udhëtimit. Kjo është e dobishme, sepse një bonus prej 200% deri në € 50, do të jenë atje ose klientët e tjerë, rrit opsionet e celularit, Depozita e sigurisë dhe shuma e bonusit. It'sshtë përsëri një avantazh, sepse sa më e lartë është pagesa e zbritshme, aq më i madh është bonusi fitues për momentin. Përveç bonusit të depozitave, çdo klient i ri merr 5 Pa bonus të depozitave, posa të regjistrohen. Ofertat e Bonusit për klientë të rregullt dhe oferta të tjera speciale mund të përdoren gjithashtu me aplikacionin celular Expekt. Shumë klientë përdorin bastet ekskluzive Expekt gjithashtu ofron aplikacionin.

      Teksti juaj

      Fotografitë për Aplikacionin Expekt

      Teksti juaj

      Leave a Reply

      Your email address will not be published. Required fields are marked *